• Nowy

ADLER 1207 CZAJNIK ELEKTRYCZNY 1,5 LITRA

49,99 zł
Brutto
Ilość

Czajnik elektryczny Adler 1207

Elektryczny czajnik o optymalnej pojemności 1,5 litra, pozwala sprawnie zagotować wodę na herbatę dla kilku osób dzięki mocy 2000 W.

Zaopatrzony w wyraźny wskaźnik poziomu wody, wyłączy się automatycznie po jej zagotowaniu. Blokada uniemożliwi również włączenie pustego czajnika, oszczędzając w ten sposób energię i dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

Filtr osadów zapewni natomiast odpowiednią jakość wody. Dla wygody został zaopatrzony w obrotową podstawę, płaskie dno oraz grzałkę za stali szlachetnej i lampkę informująca o zagotowaniu wody. W kolorze białym pasującym do każdego stylu, pozwala zagotować na raz 1,5 l wody.

Pojemność 1.5 litra, pozwala sprawnie zagotować wodę na herbatę dla 6-7 osób, dzięki mocy 2000 W.

- Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na temperaturę.

- Szare wykończenia wokół pokrywki, rączki i podstawki, podkreślają kształt urządzenia.

Dla wygody użytkowania został zaprojektowany obrotowy system podstawy 360°.

- Umożliwia on dowolne osadzanie części bezprzewodowej na podstawie, tak aby uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

- Okrągła podstawka zapewnia dużą stabilność oraz miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor gwarantuje stabilne i bezpieczne połączenie.

Posiada bardzo solidny, pewny i wygodny uchwyt. Dobrze się go trzyma. Rączka jest zaokrąglona w środku i płaska na zewnątrz. Wyprofilowanie uchwytu jest dopasowane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki kształt sprawia że czajnik Adler AD 1207 z wodą trzyma się wygodnie i stabilnie.

Na bocznych ściankach obudowy umieszczono dwa duże matowe wodowskazy z zaznaczoną czarną skalą od min 0,5 litra wody do max 1,5 litra. Dopasowane są one do matowej obudowy i podstawki. Po przez wodowskazy dobrze widać poziom wody. Zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować taką ilość jaka jest potrzebna. Obok wodowskazu w dolnej części obudowy w czasie pracy urządzenia zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Czajnik wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody, dbając o bezpieczeństwo użytkownika.

Czajnik Adler AD 1207, wyposażony jest w okrągłą automatycznie otwieraną pokrywkę. Umożliwia to duży okrągły przycisk umieszczony w jej centralnej części. Wewnątrz obudowy zainstalowana jest duża okrągła stalowa grzałka. Grzałka ma moc 2000 W, co przy stosunkowo niewielkiej pojemności urządzenia zapewnia szybkie zagotowanie wody.

Obsługa jest bardzo prosta. Napełniamy czajnik potrzebną ilością wody. Bardzo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0.5 do 1,5L. Ustawiamy go na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się pomarańczowa lampka kontrolna. Woda zagotowuję się szybko i względnie cicho, dzięki zastosowaniu grzałki o mocy 2000 Watów. Proces ten można obserwować poprzez okienka z wodowskazami znajdującymi się po obydwu stronach obudowy. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i wyłącza się automatycznie. System zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej.

Wewnątrz obudowy pod pokrywką znajduje się otwór którędy para po zagotowaniu wody przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka konstrukcja pozwala automatycznie wyłączyć czajnik Adler AD 1207, zawsze zaraz po zagotowaniu wody. Ponadto blokada uniemożliwiająca włączenie pustego urządzenia zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej.

SPECYFIKACJA:

- Moc 2000 W

- Pojemność max: 1,5 l

- Pojemność min: 0,5 l

- Obrotowa podstawa i płaskie dno

- Nowoczesne wzornictwo

- Wskaźnik poziomu wody z podziałką

- Filtr zatrzymujący osady wapnia

- Grzałka ze stali szlachetnej

- Automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody

- Lampka kontrolna

Utrzymanie czajnika Adler AD 1207 w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej użyć dostępnego w handlu odkamieniacza. Po odkamienieniu należy kilkakrotnie przepłukać wodą wnętrze urządzenia. Zapewni to długie bezawaryjne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste niezakamienione grzałki mają wyższą sprawność i zużywają mniej energii elektrycznej.

100 Przedmioty

Specyficzne kody