• Nowy

AERO MOP ZE SPRYSKIWACZEM

329,99 zł
Brutto
Ilość

AERO MOP ZE SPRYSKIWACZEM

Inteligentny mop AERO umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie w nowym formacie bez wiader i ścierek. Wyjmowany zbiornik na wodę na uchwycie mopa z drobnym strumieniem zapewnia równomierne zwilżenie podłogi. Nakładki wykonane z ultracienkiej mikrofibry w jak największym stopniu pochłaniają wszelkie zanieczyszczenia, można je łatwo spłukać i szybko wysuszyć. Zbiornik o pojemności 260 ml wystarcza na 50 m2.

Mop Aero ostrożnie dba o delikatne powierzchnie, takie jak parkiet i laminat. Radzi sobie z czyszczeniem bez użycia chemikaliów dzięki wyjątkowym właściwościom chłonnych i antybakteryjnych nakładek z mikrofibry.
Zestaw zawiera dwie nakładki. Biała nakładka przeznaczona jest do pomieszczeń o wysokich standardach czystości: do pokoju dziecinnego i sypialni. Szara nakładka doskonale nadaje się do pozostałych pomieszczeń.

Mop Aero jest lekki i ergonomiczny; swobodnie dociera do najbardziej niedostępnych miejsc. Długość rączki jest przeznaczona dla osób o dowolnym wzroście. Obsługiwany bez najmniejszego wysiłku spust atomizera, niezawodna plastikowa platforma, zmiana nakładek w ciągu kilku sekund, niezawodne mocowanie elementów, i wreszcie stylowy wygląd sprawiają, że mop AERO staje się niezbędnym i ulubionym urządzeniem każdej nowoczesnej osoby, dbającej o czystość pomieszczeni.

100 Przedmioty

Specyficzne kody