• Nowy

TURBO ZIELONA NAKŁADKA Z MIKROFIBRY DO MOPA

49,99 zł
Brutto
Ilość

TURBO ZIELONA NAKŁADKA Z MIKROFIBRY DO MOPA

Nakładka wykonana jest z ultra cienkiej mikrofibry, wyprodukowanej zgodnie z najnowszą technologią tekstylną: każda nić jest cięta wzdłuż na
siedem regularnych sektorów tworzących mikroskopijne szczeliny na całej długości. Dzięki temu powstaje efekt kapilarny: pod wpływem siły napięcia powierzchniowego wilgoć wraz z zanieczyszczeniami i kurzem odrywa się od czyszczonej powierzchni i jest wciągana do struktury tkaniny. Nakładka z łatwością usuwa wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając powierzchni i nie pozostawiając plam i kosmyków. Idealnie umyjesz nie tylko podłogę, ale także
ściany, sufit, drzwi, płytki i odkryjesz nowy wymiar czystości 3D.

 

MONTAŻ I WYMIANA NAKŁADEK

Aby zamontować nakładkę, umieść ją pod ośmiokątną podstawą i naciśnij. Nakładka blokuje się jednym kliknięciem. Aby wymienić nakładkę, stań stopą na tekstylnej części nakładki w pobliżu ośmiokątnej podstawy mopa i dociśnij ją do podłogi. Nakładka sama odłączy się od podstawy mopa.

Nakładki z mikrofibry TURBO do mopów zapewniają przyjazne dla środowiska czyszczenie bez użycia chemii gospodarczej i pozwalają stworzyć bezpieczne i komfortowe środowisko w domu.

 

ZALECENIA DO STOSOWANIA:

  • Po każdym użyciu zaleca się przepłukanie nakładki z mikrofibry czystą wodą i dokładne odwirowanie w wirówce wiadra.
  • Aby zachować wyjątkowe cechy i funkcjonalność nakładek, należy przestrzegać warunków eksploatacji produktów z mikrofibry.

 

WARUNKI EKSPLOATACJI NAKŁADEK Z ULTRACIENKIEJ MIKROFIBRY

  • W przypadku silnego zabrudzenia przemyć mydłem lub łagodnym detergentem, który nie zawiera wybielacza i odżywki, separując od produktów wykonanych z innych tkanin.
  • Nie używać w warunkach wysokiej temperatury (nie przecierać ogrzewanych urządzeń gospodarstwa domowego: lamp, grzejników itp.).
  • Nie prasować, nie suszyć na gorących grzejnikach, nie prać w pralce.
  • Unikaj kontaktu mikrofibry AQUAmatic ze środkami chemii domowej.
100 Przedmioty

Specyficzne kody