• Nowy

ADLER CAMRY LAMPA OWADOBÓJCZA UV LED

57,99 zł
Brutto
Ilość

Camry CR 7936 Lampa owadobójcza UV LED wentylatorowa

Szukając skutecznej metody jak pozbyć się uciążliwych owadów, warto zainteresować się nowoczesnym rozwiązaniem, jakim jest lampa owadobójcza UV LED wentylatorowa CAMRY CR 7936.

To opcja dla osób, które nie lubią sprzątać martwych owadów spod podobnego rodzaju urządzeń. Jednocześnie wysokiej jakości wykonanie lampy sprawia, że bez problemu można zawiesić lub postawić ją w korytarzu, na ganku czy zabudowanym tarasie.

Bez chemii i bezpiecznie

Ocieplający się klimat sprawia, że muchy, komary, osy i ćmy dokuczają nam coraz mocniej i coraz częściej. Doraźne środki w postaci sprayów, lepów czy płytek na owady biegające lub latające bywają uciążliwe w stosowaniu. Są również przesycone chemią i substancjami szkodliwymi dla człowieka i zwierząt przebywających w ich otoczeniu. Nie wyglądają również zbyt dobrze. Jeśli szukają Państwo produktów, które nie wykorzystują substancji chemicznych do działania i są bezpieczne w użytkowaniu, to z pewnością zadowoli Państwa nasza lampa owadobójcza. Zwabia ona owady światłem UV 398 nm, wsysa wentylatorem i po uśmierceniu spadają one do dużego pojemnika, który należy regularnie opróżniać.

Owady, które złapały się w pułapkę, ale jeszcze żyją, wabią feromonami kolejne. Lampa jest bezpieczna, ponieważ nie wymaga do działania ani nie emituje żadnych szkodliwych substancji. Jej użytkowanie jest naprawdę intuicyjne.

Wysokiej jakości wykonanie

Lampa wykonana została z metalu, który jest wytrzymały na działanie czynników zewnętrznych. Solidna konstrukcja sprawia, że lampa posłuży nam bardzo długo. Można ją postawić lub zawiesić w wybranym przez siebie miejscu.

To, co warte jest podkreślenia to fakt, iż swoim działaniem obejmuje obszar aż do 100 m². Sprawdzi się więc również w większych salach, pokojach, korytarzach czy przedsionkach.

Żywotność lampy LED określana jest na 10 000 godzin, więc będzie działać naprawdę długo! Cicha praca urządzenia poniżej 45 dB sprawia, że w ogóle jej nie zauważamy. Dodatkowo jej pracy nie towarzyszy tak często spotykany trzask, gdy owad zostaje rażony prądem.

Dane techniczne

- Zwabia światłem UV, wsysa wentylatorem, przechowuje martwe owady do wyrzucenia

- Bezpieczna dla ludzi i zwierząt - działa bez użycia chemii, nie wydzielając szkodliwych substancji

- Skuteczna ochrona przed: komarami, muchami, osami i ćmami

- Światło LED UV 395nm wabiące owady

- Solidna konstrukcja wykonana z metalu

- Pozycja pracy urządzenia: wolnostojąca lub wisząca

- Zastosowanie: wewnątrz

- Obszar działania: do 100 m2

- Żywotność lamp LED 10.000 godzin

- Duży pojemnik na owady

- Wymiary: 17 x 17 x 25 cm

- Cicha praca < 45 dB

- Moc urządzenia: 4 W

- Napięcie: 220-240V ~50/60Hz

- Metoda użytkowania jest ważna dla wydajności. Podłącz urządzenie do gniazdka elektrycznego przed włączeniem światła lub nagle wyłącz wszystkie silne światła na 10-20 minut.

1000 Przedmioty

Specyficzne kody