• Nowy

LAMPA OWADOBÓJCZA ADLER UV

146,99 zł
Brutto
Ilość

Lampa Owadobójcza Uv Adler Ad 7934 Na Muchy Ćmy Komary

Lampa owadobójcza ADLER AD7934 to nowoczesne urządzenie, które kompleksowo rozwiązuje problem inwazyjnych owadów w naszym otoczeniu, urządzenie przyciąga owady światłem UV, uderza je wysokim napięciem i przechowuje martwe owady, aż wyjmowana tacka będzie pusta. Urządzenie ma bardzo prostą zasadę działania.

Światło ultrafioletowe emitowane przez świetlówkę o specjalnie dobranej długości fali jest niezwykle atrakcyjne dla latających owadów, dlatego latają wewnątrz urządzenia. Świetlówka jest owinięta specjalną drucianą siatką przed źródłem światła. Wysokie napięcie przepływające przez sieć powoduje porażenie elektryczne owadów i prowadzi do ich śmierci. Rozlega się delikatne kliknięcie, martwe owady wpadają bezpośrednio do wyjmowanej tacy na spodzie urządzenia, którą należy regularnie opróżniać.

Bezpieczna w działaniu

Urządzenie usuwa owady ze środowiska bez użycia chemikaliów. Jest o wiele bardziej estetyczny niż wiszące łaty owadów - tak jak zrobiły to nasze babcie. W porównaniu z aerozolami urządzenie nie emituje żadnych chemikaliów, nie naraża nas na wdychanie duszących oparów i szkodliwych substancji - tak jak zrobiły to nasze matki. Umieść urządzenie w dowolnym miejscu narażonym na zwiększoną aktywność owadów.

Idealnie umieść go na blacie lub zawieś urządzenie za haczyk w wybranym miejscu. Wysokość 1,5-2,0 metrów jest zalecana jako optymalna dla much, ćm i innych owadów, a 1,0 metra dla komarów. Montaż na ścianie jest czasem jedynym dostępnym rozwiązaniem, ale należy wspomnieć, że zasięg promieniowania ultrafioletowego jest ograniczony od 360 do 180 stopni wokół urządzenia. Insektycydy są bezpieczne dla naszego zdrowia.

1000 Przedmioty

Specyficzne kody