• Nowy

SHARME ESSENTIAL NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY 5 ML

47,99 zł
Brutto
Ilość

SHARME ESSENTIAL NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY 5 ML

Mocny, żywiczny, cierpki, korzenno-kamforowy, chłodzący ziołowy zapach pobudzający energię psychiczną i emocjonalną, sprawdzony środek odkażający powietrze w pomieszczeniach.

ZASTOSOWANIE:

• kominek zapachowy – 4-6 kropli;

• dyfuzor – 3-4 krople;

• medalion zapachowy – 3 krople;

• środki gospodarstwa domowego – 2 krople.

Przechowywać w suchym, ciemnym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, ze szczelnie zamkniętym wieczkiem. Kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią oraz osoby pozostające pod nadzorem lekarza powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem. Unikać kontaktu z oczami, uszami i wrażliwą skórą. Trzymać z dala od źródeł ognia.

Data minimalnej trwałości: 2 lata.

Dostępne zapachy:

- bergamotka (inspiruje i dodaje witalności, doskonały środek antyseptyczny i odświeżacz powietrza, wypełnia pomieszczenie zapachem czystości)

- grejpfrut (dodaje energii i poprawia koncentrację, olejek grejpfrutowy dezodoryzuje i doskonale aromatyzuje powietrze, tonizuje i poprawia nastrój)

- lawenda (budzi spokój, niweluje zmęczenie i niepokój, układ nerwowy, pomaga przy bezsenności i stresie, doskonały środek na mole)

- benzoes (łagodzący i niwelujący napięcie nerwowe, powietrze nasycone aromatem olejku tworzy atmosferę orientalnego szyku i dostatku)

- cynamon (inspirujący i pobudzający twórczą aktywność, olejek eteryczny z liści cynamonu niweluje otępienie i aktywuje całą witalność, wzmacnia potencję, jest uważany za naturalny afrodyzjak, poprawia nastrój i tonizuje)

- palmarosa (pomaga w przypadku emocjonalnego wypalenia, olejek eteryczny z palmarosa chroni przed stresem, utratą energii i zmęczeniem, pomaga poprawić nastrój i witalność.

1000 Przedmioty

Specyficzne kody