• Nowy

SHARME ESSENTIAL NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY 5 ML

34,99 zł
Brutto
Ilość

SHARME ESSENTIAL NATURALNY OLEJEK ETERYCZNY 5 ML

Mocny, żywiczny, cierpki, korzenno-kamforowy, chłodzący ziołowy zapach pobudzający energię psychiczną i emocjonalną, sprawdzony środek odkażający powietrze w pomieszczeniach.

ZASTOSOWANIE:

• kominek zapachowy – 4-6 kropli;

• dyfuzor – 3-4 krople;

• medalion zapachowy – 3 krople;

• środki gospodarstwa domowego – 2 krople.

Przechowywać w suchym, ciemnym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, ze szczelnie zamkniętym wieczkiem. Kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią oraz osoby pozostające pod nadzorem lekarza powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem. Unikać kontaktu z oczami, uszami i wrażliwą skórą. Trzymać z dala od źródeł ognia.

Data minimalnej trwałości: 2 lata.

Dostępne zapachy:

- cedr (dodaje pewności siebie i poprawia koncentrację, doskonały „odkażacz” powietrza w pomieszczeniach)

- cytryna (poprawia nastrój i niweluje zmęczenie, zwiększa wydolność, dezodoryzuje i odświeża powietrze w pomieszczeniach)

- pomarańcza (łagodzą stres, uczucie przepracowania i zmęczenia, doskonale aromatyzuje i odświeża powietrze w pomieszczeniach)

- mięta pieprzowa (doskonale tonizuje, pomaga przy chorobie lokomocyjnej i zawrotach głowy, odświeża buty po dodaniu do środka czyszczącego)

- rozmaryn (poprawia percepcję i pamięć, doskonały energetyk w przypadku utraty sił i przemęczenia)

- drzewo herbaciane (doskonały środek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach)

- eukaliptus (pobudza energię psychiczną i emocjonalną, olejek eukaliptusowy to sprawdzony środek odkażający powietrze w pomieszczeniach)

- trawa cytrynowa (odświeża powietrze w pomieszczeniach i poprawia nastrój, dobrze dezodoryzuje i wypełnia aromatem cytrusowej świeżości)

1000 Przedmioty

Specyficzne kody