Profil firmy

Początki Firmy Polskie Centrum Energetyczno-Dystrybucyjne „Płomyk” z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim to rok 2015 gdzie w ramach współpracy z dużymi dostawcami Mediów wyspecjalizowaliśmy się w optymalizacji kosztów oraz oszczędności dla Firm. Od 2017 roku firma rozszerzyła Swoją działalność oferując obok optymalizacji Mediów, obniżkę kosztów działalności Firm związaną z wymianą oświetlenia tradycyjne na źródła światła w technologii LED. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, w oparciu o kompleksowość (projekty oświetleniowe), jakość produktów ich dostępność oraz rozwojowi asortymentu spełniającego oczekiwania klientów od tradycyjnej żarówki poprzez żarówki Led kończąc na specjalistycznych oprawach stosowanych w przemyśle ciężkim. Naszym celem jest w ciągu najbliższych lat stać się liderem w branży oświetleniowej w Polsce. Współpraca z Centrum Dystrybucyjnym to Gwarancja dobrego handlu.

Asortyment

Strategia sprzedaży Firmy koncentruje się głównie na sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Na szeroki asortyment oprócz żarówek tradycyjnych, specjalistycznych oraz żarówek Led, składają się baterie i akumulatory pod własną marką oraz baterie markowe takich Firm jak GP, Energizer, Toshiba.

Poza asortymentem żarówek tradycyjnych czy baterii konsumenckich, firma specjalizuje się w sprzedaży energooszczędnych źródeł światła, żarówek LED, LED-owych paneli świetlnych oraz specjalistycznych opraw LED przeznaczonych do przemysłu ciężkiego stosowanych do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Sprzedaż obejmuje także świetlówki kompaktowe, żarówki halogenowe, świetlówki, czujniki, lampy profesjonalne, reflektory, latarki i inne akcesoria, w tym także produkty dla dzieci.